• Slider 8
  • Slider 7
  • Slider 9

Realizacje

Styl,Jakość,Spełnienie

Realizacja 1

Stonowana kolorystyka na którą postawili Inwestorzy zarówno przy wyborze koloru frontów lakierowanych jak i blatów z konglomeratu sprawia, że ta przestrzeń jest niezwykle elegancka, ale również bardzo przytulna i ciepła. Ten wspaniały obrazek to nie tylko piękno zewnętrze, ale również niesamowita wewnętrzna ergonomia. Poziome cięcia frontów w głównej zabudowie kryją w sobie najbardziej funkcjonalne rozwiązanie kuchenne jakim są szuflady.

Więcej

Realizacja 2

Centralnym punktem, a zarazem tłem tego wnętrza jest monumentalna zabudowa, która mieści dwudrzwiową lodówkę. Zabudowa została wykonana z płyty meblowej laminowanej w bardzo lubianym dekorze. Sympatia do tego dekoru bierze się z jego delikatnego i subtelnego usłojenia, a jeśli jeszcze jest użyty w ciągłości usłojenia prezentuje się bardzo naturalnie. Dla równowagi drewnopodobne elementy zostały umieszczone na ciekawie zaprojektowanej wyspie.

Więcej

Realizacja 3

Zastosowane uchwyty to dosłownie biżuteria, na swej powierzchni mają bardzo finezyjne tłoczenia przez co są bardzo unikalne. Cała kompozycja podkreślona dodatkami w postaci stalowego regału, w którym zaplanowane zostało oświetlenie półwyspu oraz jedyna w swoim rodzaju cegła na ścianach tworzy niebanalne, industrialne wnętrze, ale bardzo przyjemne i kameralne.

Więcej

Realizacja 4

Ważnym elementem tej zabudowy było miejsce na wyeksponowanie kosmetyków. Oczywiście zostało ono przez nas uatrakcyjnione poprzez delikatne podświetlenie. Lamele pojawiają się również w sąsiedztwie ogromnych tafli luster, które z kolei są tłem stanowisk do manicure. Lustro zawsze dodaje szyku i elegancji, a dodatkowo powiększa przestrzeń. Projektowane wnętrze dyskretnie dzieli donica, a rośliny w niej umieszczone odświeżają wnętrze i sprytnie i w naturalny sposób przesłaniają część salonu tworząc bardziej intymną strefę dla innych wykonywanych tam zabiegów.

Więcej

Realizacja 5

Czarne matowe fronty z płyty meblowej laminowanej doskonale komponują się z ciepłym odcieniem płyty meblowej laminowanej drewnopodobnej. Dodatkowo czarne szkło sprzętów AGD i szkło frontów witryn perfekcyjnie odbijają światło, przełamując głęboki mat frontów, co nadaje eleganckiego szyku i blasku.

Więcej

Realizacja 6

Zarówno czerń  jak i beton użyty w tym wnętrzu są industrialnym akcentem i nadają surowości, która doskonale równoważy się z drewnopodobną płytą meblową, a fronty lakierowane w połysku perfekcyjnie odbijają światło i nadają lekkości wnętrzu. Połączenie tych kolorów i materiałów to przepis na ciepłe, przytulne, ale również eleganckie i nowoczesne wnętrze.

Więcej

Realizacja 7

Połączenie szarości z drewnopodobnym laminatem dało nieprawdopodobnego poczucia ciepła. a delikatne uchwyty w stalowym kolorze zamontowane na krawędziach frontów nie zaburzają harmonii mebla. Czarne elementy w postaci armatury i sprzętów AGD doskonale podkreślają charakter wnętrza. W tej kuchni na uwagę zasługuje blat wraz z zabudową przestrzeni między nim, a szafkami wiszącymi.

Więcej

Realizacja 8

Projektując meble nigdy nie stosujemy standardowych wymiarów czy rozwiązań, zawsze dostosowujemy wszystko do indywidualnych potrzeb, tak aby korzystanie było ergonomiczne i dopasowane do każdego. Głównie mowa tu o wzroście naszych Klientów, do którego należy dostosować chociażby poziom blatów, czy tez wspomniane posadowienie urządzeń na wysokości.

Więcej

Realizacja 9

Wszystko spójne i dopasowane do siebie, jednak najbardziej dekoracyjna wydaje się kuchnia. W niej dzieje się najwięcej. To tu znajdziemy połączenie 3 kolorów. Biel na frezowanych, foliowanych frontach szafek dolnych i wiszących. Laminat imitujący biały marmur z delikatną żyłą, który pojawia się na blacie, okładzinie naściennej oraz wykorzystany został na blat stołu oraz delikatny drewnopodobny akcent na zabudowie lodówki który domyka nam zabudowę.

Więcej

Realizacja 10

Eleganckie, białe, frezowane fronty i drewnopodobne, laminowane blaty to naszym zdaniem połączenie idealne. Jasne fronty doskonale odbijają światło, a złote dodatki są przysłowiową wisienką na torcie w tym wnętrzu. Nowoczesna forma okapu wolno wiszącego, który pełni nie tylko role w filtracji powietrza, ale również znaczącą rolę dekoracyjną. Tło dla okapu nie jest przypadkowe, gdyż zależało nam na jego wyeksponowaniu.

Więcej

Realizacja 11

Białe, matowe fronty z płyty meblowej laminowanej ozdobione czarnymi, prostymi uchwytami połączone z drewnopodobnymi blatami prezentują się bardzo ciepło i domowo. W tej realizacji Klienci zdecydowali się na spójne rozwiązanie wykończenia ścian i blatów. W przestrzeni miedzy blatami, a szafkami wiszącymi zostały zaprojektowane, a finalnie zamontowane okładziny naścienne w tym samym dekorze laminatu co blaty. Dzięki temu, że nie wypełniliśmy przestrzeni zupełnie, ale tylko do połowy efekt jest bardzo lekki i niestandardowy.

Więcej

Realizacja 12

Wysoka zabudowa to główny i dominujący element z frontami z płyty meblowej laminowanej drewnopodobnej. Zostały one zamontowane zgodnie z ciągłością usłojenia tzn. rysunek słoi przechodzi z frontu na front, dzięki czemu wygląda ona bardzo naturalnie. Dla zachowania lekkości szafki dolne zostały zaprojektowane w kolorze bieli. Dzięki zastosowaniu płyty MDF lakierowanej mogliśmy zaproponować naszym Klientom rozwiązanie uchwytów frezowanych.

Więcej

Realizacja 13

Kuchnia w klasycznym połączeniu kolorystycznym, ale jakże ponadczasowa. Odświeżająca biel w połysku wylakierowana na płycie MDF przełamana naturalnym dębowym fornirem to połączenie wydaje się być idealne nie tylko w zestawieniu kolorystycznym, ale również pod względem właściwości materiałów. Inwestorom zależało nie tylko na efekcie wizualnym, który będzie cieszył oko przez długie lata, ale istotny również był wysoki gatunek użytych surowców.

Więcej

Realizacja 14

Kuchnia minimalistyczna, nowoczesna, ale użyte kolory sprawiają, że prezentuje się niezwykle przytulnie i ciepło. To zestawienie kolorystyczne bieli z odpowiednim odcieniem szarości oraz drewnopodobny laminat i kolor ścian tworzą pastelową, wyborną kompozycję. Gdyby jeszcze do tego dodać określenie elegancka to z całą pewnością nie byłby to błąd. To zastosowane bezbarwne szkło przysłaniające drewnopodobny laminat na ścianie oraz biżuteryjna lampa sprawiają, że posiada eleganckiego pazura.

Więcej

Realizacja 15

Sercem tej kuchni zdecydowanie jest wyspa. Wyspa, która nie tylko zapewnia dodatkową powierzchnię blatów roboczych, ale również tworzy pewnego rodzaju granicę i wydziela strefy. Dodatkowo wyposażona została w dekoracyjną donicę, w naszym ulubionym dekorze laminatu. Nieoczywista czerń uatrakcyjniona delikatnymi białymi żyłami dodają nie lada charakteru. Czarne akcenty podyktowane blatem spełniają swego rodzaju kontur i podkreślenie bieli i laminatu drewnopodobnego.

Więcej