• Slider 8
  • Slider 7
  • Slider 9

Realizacja 9

Cóż to było za wyzwanie! Niewielki metraż, duże oczekiwania, ale udało się!

Przy projektowaniu tej przestrzeni nie tylko my musieliśmy się nagimnastykować, wiele zależało również od umiejętności i chęci ekipy remontowej, która bez problemu dostosowała wszelkie przyłącza pod wypracowany projekt. Projekt, który spełniał oczekiwania Inwestora, ale wywrócił wszystko do góry nogami.

Nasi projektanci z pokoju z kuchnią wyczarowali salon z aneksem kuchennym, jak również znaleźli miejsce na osobną sypialnię.

 

Kolejne wytyczne również zostały spełnione. Elegancko, kobieco, ciepło i przytulnie.

ELEGANCKO przemyciliśmy w  delikatnie frezowanych, foliowanych frontach mebli. KOBIECO ubraliśmy meble w złote uchwyty, dekorując zarazem wnętrze w szklane błyszczące elementy takie jak lampy, czy też  szklaną ścianę oddzielającą strefę dzienną od sypialni. Kropką nad i stała się kanapa w kolorze brudnego różu. CIEPŁO jest za sprawą elementów drewnopodobnych w zabudowie kuchennej, które doskonale dopasowane zostały do podłogi. Kiedy to wszystko podkreśli odpowiednie oświetlenie staje się po prostu PRZYTULNIE.

 

Mimo skromnego metrażu udało się wygospodarować miejsce na sporo stref przechowywania. W strefie wejściowej, a za zabudową lodówki sprytnie ukryliśmy szafę na odzież wierzchnią. W salonie przygotowaliśmy szafkę pod telewizor, w której również sporo można zmieścić, a sypialnia to nie tylko funkcjonalna szafa, ale również łóżko wykonane przez nas, które kryje ogromną szufladę. Wszystko spójne i dopasowane do siebie, jednak najbardziej dekoracyjna wydaje się kuchnia. W niej dzieje się najwięcej. To tu znajdziemy połączenie 3 kolorów. Biel na frezowanych, foliowanych frontach szafek dolnych i wiszących. Laminat imitujący biały marmur z delikatną żyłą, który pojawia się na blacie, okładzinie naściennej oraz wykorzystany został na blat stołu oraz delikatny drewnopodobny akcent na zabudowie lodówki który domyka nam zabudowę. Wszystko podkreślone naturalnymi i gustownymi dodatkami, a żeby wnętrze było prawdziwe i świeże nigdy w naszych projektach i realizacjach nie zapominamy o zieleni.