• Slider 8
  • Slider 7
  • Slider 9

Realizacja 8

Czy kuchnia może tworzyć całość z zabudową w strefie wejściowej? Ależ oczywiście! Ta realizacja to doskonały przykład na to, jak rozmowa z Klientem i poznanie jego potrzeb wpływa na finalny efekt realizowanego projektu. Projektu, który spełnia wymagania i oczekiwania określone na pierwszym spotkaniu.

Ta realizacja jest też doskonałym przykładem na to jak bardzo pewne rozwiązania mogą podobać się nie tylko Właścicielom, ale tez innym potencjalnym Klientom. To zestawienie kolorystyczne, to, że na niewielkiej przestrzeni jest pożądana przez wielu dwudrzwiowa lodówka oraz uwielbiana przez wszystkich wyspa z miejscem do siedzenia sprawia, że ta kuchnia jest częstą inspiracją dla wielu przyszłych posiadaczy naszych mebli.

To, że na niewielkiej przestrzeni udało nam się stworzyć funkcjonalny układ widać doskonale na załączonych zdjęciach.  Wszystko znalazło tutaj swoje miejsce, a sporych rozmiarów wyspa zapewnia wygodny blat roboczy o odpowiedniej powierzchni. Urządzenia AGD zabudowane w wysokich segmentach meblowych zostały umieszczone na odpowiednim poziomie, ale delikatnie obniżone względem poziomu blatu, tak aby zapewnić wygodne użytkowanie mikrofalówki, która jest tuż nad piekarnikiem.

Projektując meble nigdy nie stosujemy standardowych wymiarów czy rozwiązań, zawsze dostosowujemy wszystko do indywidualnych potrzeb, tak aby korzystanie było ergonomiczne i dopasowane do każdego. Głównie mowa tu o wzroście naszych Klientów, do którego należy dostosować chociażby poziom blatów, czy tez wspomniane posadowienie urządzeń na wysokości.

W tym przypadku spełniliśmy oczekiwania naszych Klientów pod względem samego projektu układu funkcjonalnego jak i pod kątem efektu finalnego efektu wizualnego. Przedstawione nam upodobania i gusta zostały ubrane w tą o to kompozycję materiałów i kolorów. Niby połączenie oczywiste, ale użyty w tej kuchni laminat drewnopodobny jednego z naszych ulubionych producentów posiada wyjątkowo wyraźne usłojenie i wybarwienie dzięki czemu doskonale wpisuje się w charakter tego wnętrza. Głównym kolorem miała być biel lakierowanych frontów stąd nasza odwaga w zaproponowaniu Klientom właśnie tak wyraźnego rysunku laminatu. Dla przełamania całości i postawienia ostatniej kropki nad i padło na czarny blat wyspy. Klienci po zobaczeniu wszystkich kolorów i materiałów nie tylko na wizualizacji, ale również na żywo na próbnikach w naszym studio zaakceptowali całe zestawienie czego owocem jest ta realizacja, z której jesteśmy bardzo dumni.