• Slider 8
  • Slider 7
  • Slider 9

Realizacja 7

Kolejna realizacja, której projektowanie przyniosło nam mnóstwo przyjemności. Ciepło, elegancko i minimalistycznie te trzy słowa doskonale opisują to wnętrze. W tym mieszkaniu projektowaliśmy i realizowaliśmy dla naszych Klientów nie tylko kuchnię, ale również zabudowę w salonie oraz zagospodarowaliśmy ścianę wezgłowia w sypialni.

Kuchnia zabudowana w kształcie litery „L”, dyskretnie zbudowana lodówka i równy podział szafek wiszących i w ten o to sposób powstała uporządkowana i funkcjonalna przestrzeń.

Połączenie szarości z drewnopodobnym laminatem dało nieprawdopodobnego poczucia ciepła. a delikatne uchwyty w stalowym kolorze zamontowane na krawędziach frontów nie zaburzają harmonii mebla. Czarne elementy w postaci armatury i sprzętów AGD doskonale podkreślają charakter wnętrza. W tej kuchni na uwagę zasługuje blat wraz z zabudową przestrzeni między nim, a szafkami wiszącymi. Oczywiście w każdej przestrzeni został użyty materiał o odpowiednich właściwościach, ale w tym samym kolorze laminatu. Okładziny naścienne to bardzo częsty wybór naszych Klientów, jest to jeden z substytutów kafelek do których położenia potrzebujemy zatrudnienia kolejnego fachowca. Okładzina naścienna montowana jest przez naszych Fachowców i może być stosowana w sposób bezpieczny przy płycie indukcyjnej, ale jeśli w blacie zamontowana jest płyta gazowa, a Klientom bardzo zależy na uzyskaniu jedności i spójności blatu ze ścianą to na to też mamy swoje sposoby.

Kuchnia została wykończona drewnopodobnymi lamelami. W tym wnętrzu lamele zostały wykonane z podwójnej płyty laminowanej, przez zastosowaną grubość odnosi się wrażenie, że są bardziej stabilne.

Odbicie lameli, czyli ich powtórzenie we wnętrzu znalazło swoje miejsce tuż obok zabudowy w części dziennej, czyli przy tzw. szafce RTV. Tutaj drewnopodobna płyta meblowa została połączona z bielą, przez to mebel wydaje się być dużo lżejszy. Szarość mebli kuchennych została przeniesiona na welurowe zasłony, a zatem mimo różnej kolorystki mebli wszystko sprawia wrażenie spójności.

W sypialni Inwestorzy również postawili na biel w połączeniu z płytą drewnopodobną.

Ze względu na niedużą przestrzeń zabudowa meblowa została zaprojektowana nad łóżkiem, tak aby zapewnić maksymalnie dużo przestrzeni wokół łóżka i swobodne przemieszczenie się po pokoju. Oprócz strefy do przechowywania nad łóżkiem Klientom zależało również na podręcznych szafkach nocnych po każdej ze stron. Zagłówek to nie tylko komfortowa tapicerka ale również okładzina naścienna drewnopodobna, która perfekcyjnie spina całą kompozycję w całość. Dodatkowa półka dla miłośników czytania, oczywiście zaplanowana i zaprojektowana na odpowiedniej wysokości pełni również rolę dekoracyjną. W sypialni ważne jest, aby dobrze zaplanować kontakty, czy też włączniki i wyłączniki świateł jak również pomocnicze punkty świetlne w tym zakresie Klienci również mogli liczyć na naszą pomoc.