• Slider 8
  • Slider 7
  • Slider 9

Realizacja 4

Nasz zespół projektowy tworzą kobiety, a więc jak sami się Państwo domyślacie zaprojektowanie przestrzeni tego salonu piękności było dla nas czystą przyjemnością, bo kto jak nie my kobiety wiemy najlepiej jak taka przestrzeń powinna się prezentować. Zapraszając i sprawiając, że każda kobieta poczuje się tu wspaniale i nie tylko zadba o swoje ciało, ale także się zrelaksuje. Korzystając z usług w takich salonach miałyśmy podstawową wiedzę, jak taki salon zaprojektować, aby był wygodny od strony Klienta. Wiedzę na temat właściwego zaprojektowania przestrzeni pod kątem pracy i jej wygody zasięgnęłyśmy od samej Inwestorki.

Po poznaniu wszystkich potrzeb i wytycznych powstała pierwsza koncepcja projektu, która wymagała tylko kosmetycznych poprawek dostosowanych do uwag Właścicielki. Nie lada wyzwaniem było zaprojektowanie przestrzeni tak, aby zastane we wnętrzu elementy konstrukcyjne, albo sprytnie zamaskować i ukryć, albo wręcz przeciwnie odpowiednio wyeksponować. Jak widać na załączonych zdjęciach realizacji wszystko wyszło perfekcyjnie, a wybrane przez nasza Klientkę materiały i kolory sprawiły, że to nowoczesne lecz przytulne wnętrze wręcz zaprasza, a klimat w nim panujący sprawia, że nie chce się go opuszczać.

W strefie wejściowej zaprojektowaliśmy reprezentatywną ladę na której z powodzeniem prezentuje się logo salonu. Lada schludnie przesłania strefę biurową. Tłem dla niej jest kompozycja z ukrytych we wnęce szafek i lameli w zupełnie innym wydaniu. Ważnym elementem tej zabudowy było miejsce na wyeksponowanie kosmetyków. Oczywiście zostało ono przez nas uatrakcyjnione poprzez delikatne podświetlenie. Lamele pojawiają się również w sąsiedztwie ogromnych tafli luster, które z kolei są tłem stanowisk do manicure. Lustro zawsze dodaje szyku i elegancji, a dodatkowo powiększa przestrzeń. Projektowane wnętrze dyskretnie dzieli donica, a rośliny w niej umieszczone odświeżają wnętrze i sprytnie i w naturalny sposób przesłaniają część salonu tworząc bardziej intymną strefę dla innych wykonywanych tam zabiegów.