• Slider 8
  • Slider 7
  • Slider 9

Realizacja 3

Śmiało można napisać, że to wnętrze jest wyjątkowe i inne, ale dzięki temu bardzo indywidualne oraz niesztampowe. Projektowanie takich nietypowych wnętrz przynosi nam jeszcze większą

przyjemność, a jeszcze jak do tego dochodzi możliwość realizacji tym przyjemność jest większa. Zabudowa w kształcie litery „L” i niewielki półwysep mimo tego, że zaprojektowane na niewielkiej przestrzeni tworzą razem całkowicie ergonomiczną przestrzeń. Szerokie szuflady w zabudowie głównej oraz w półwyspie, wyposażenie szafki narożnej w dedykowany system, a zarazem cargo w wysokiej zabudowie tworzą razem bardzo wygodną i praktyczną przestrzeń do przechowywania. Udało nam się wygospodarować również pokaźną ilością blatów roboczych, bo na tym Inwestorom zależało najbardziej.

Klienci odnośnie blatów mieli jeszcze jedną wytyczną, istotne było, aby zastosowany materiał dał możliwość podwieszenia blatu, ale był bardziej ekonomiczną alternatywą dla blatów kamiennych. Padło na blaty kompaktowe. Zarówno blaty jak i okładzina naścienna zostały wykonane właśnie z tego materiału. Blaty kompaktowe są bardzo cienkie i mimo tego, że w tym wnętrzu zostały zastosowane w kolorze czarnym są bardzo lekkie w swej formie.

Kolor blatu doskonale podkreśla oryginalny kolor frontów. Fronty nie są zupełnie proste, maja delikatne frezowanie, co subtelnie przemyca nutkę klasyki do wnętrza. Zastosowane uchwyty to dosłownie biżuteria, na swej powierzchni mają bardzo finezyjne tłoczenia przez co są bardzo unikalne. Cała kompozycja podkreślona dodatkami w postaci stalowego regału, w którym zaplanowane zostało oświetlenie półwyspu oraz jedyna w swoim rodzaju cegła na ścianach tworzy niebanalne, industrialne wnętrze, ale bardzo przyjemne i kameralne.