• Slider 8
  • Slider 7
  • Slider 9

Realizacja 2

  • Styldeco Tychy
    +

    Styldeco Tychy

Ta realizacja bardzo podoba się nie tylko nam i jej Właścicielom. Bardzo często jest wyjściową do pierwszych rozmów w naszym studio z potencjalnymi Klientami. Z uwagi na ponadczasową kolorystyką nierzadko jest inspiracją i wzorem, który jest dla nas wyznacznikiem w projektowaniu kolejnych kuchni.

Centralnym punktem, a zarazem tłem tego wnętrza jest monumentalna zabudowa, która mieści dwudrzwiową lodówkę. Zabudowa została wykonana z płyty meblowej laminowanej w bardzo lubianym dekorze. Sympatia do tego dekoru bierze się z jego delikatnego i subtelnego usłojenia, a jeśli jeszcze jest użyty w ciągłości usłojenia prezentuje się bardzo naturalnie. Dla równowagi drewnopodobne elementy zostały umieszczone na ciekawie zaprojektowanej wyspie. Niestandardowo wyspa została wyposażona w całkowicie inny kolor blatu niż w pozostałej części kuchni, ale z uwagi na to, że kolor czarny dla równowagi pojawia się również na ścianie i w innych dodatkach wszystko prezentuje się spójnie. Barek wykonany na zamówienie w tym samym drewnopodobnym dekorze zaprasza, aby wygodnie przysiąść i wygodnie rozpocząć przy nim dzień popijając małą czarną.

Czerń i dekor drewnopodobny zostały dla równowagi wyciszone bielą frontów lakierowanych i delikatną szarością blatów oraz betonowej ściany. Blaty laminowane w szarym melanżu imitującym beton w tym projekcie zostały przegłębione w strefie okiennej dzięki temu nie ma konieczności stosowania dodatkowego parapetu okiennego i zyskaliśmy większa powierzchnię blatu roboczego na jednym poziomie. Betonowa ściana została funkcjonalnie osłonięta taflą szkła, aby zapobiec zabrudzaniu trudnej powierzchni do czyszczenia. Na wszystko mamy swoje sposoby oraz dysponujemy fachową obsługą również w zakresie stosowania powierzchni szklanych. Cała kompozycja jest przyjemna dla oka, wnętrze zaprasza swą stonowaną kolorystyką, a przy tym sam układ wygodny i bardzo funkcjonalny.