• Slider 8
  • Slider 7
  • Slider 9

Realizacja 14

Kolejna realizacja, której celem była kompleksowa usługa. Kuchnia otwarta na strefę dzienną, salon kąpielowy oraz łazienka w której z powodzeniem zabudowaliśmy pralkę.

We wszystkich tych pomieszczeniach nasze meble dominują w kolorze bieli z dodatkami drewnopodobnymi. Tylko kuchnia została dodatkowo wzbogacona o subtelną szarość.

Kuchnia minimalistyczna, nowoczesna, ale użyte kolory sprawiają, że prezentuje się niezwykle przytulnie i ciepło. To zestawienie kolorystyczne bieli z odpowiednim odcieniem szarości oraz drewnopodobny laminat i kolor ścian tworzą pastelową, wyborną kompozycję. Gdyby jeszcze do tego dodać określenie elegancka to z całą pewnością nie byłby to błąd. To zastosowane bezbarwne szkło przysłaniające drewnopodobny laminat na ścianie oraz biżuteryjna lampa sprawiają, że posiada eleganckiego pazura. Te elementy doskonale odbijają światło i nadają szykowanego blasku.

Cała zabudowa mimo tego, że niewielkich rozmiarów mieści z powodzeniem lodówkę w zabudowie. Udało się również zaprojektować wszystko tak, aby piekarnik był na wysokości co znacząco poprawia komfort użytkowania. Zresztą cały układ jest bardzo ergonomiczny i zapewnia odpowiednie odstępy między strefami, a zarazem powierzchnie robocze. Dodatkowo kuchnia została wyposażona w barek o lekkiej konstrukcji, który zapewnia miejsce do siedzenia.

W związku z tym, iż nie zajmujemy się tylko projektowaniem i produkcją mebli kuchennych, ale wszystkim tym co związane z pięknym wnętrzem i meblami. Wykonaliśmy również zabudowy do łazienek. W jednej z nich wykonaliśmy pełną zabudowę pod umywalkę złożoną z szuflad otwieranych za pomocą uchwytu frezowanego. Mebel został podkreślony delikatną ramką w drewnopodobnym laminacie, a wszystko zwieńczone blatem z konglomeratu. Cała zabudowa miała być prosta i dopasowana kolorystycznie do pozostałych elementów we wnętrzu, tak aby nie zagłuszać istotnych elementów dekoracyjnych i dominujących to wnętrze.

W drugiej łazience wykonaliśmy szafkę pod umywalkę. Tym razem umywalka była zagłębiona w blacie. Zastosowany blat to blat laminowany w dekorze drewnopodobnym. Ten sam dekor został użyty w zabudowie regału na podręczę kosmetyki. Dzięki użyciu tych samych materiałów można odnieść wrażenie że blat wspina się na ścianę, a wszystko tworzy jedną spójną całość, a przecież to jest głównym celem mebli projektowanych i wykonywanych pod indywidualne zamówienie i wymiar. Naprzeciwko zabudowy z umywalką we wnęce znalazło się miejsce na strefę przechowywania oraz pralkę. Użyte materiały dla zachowania spójności w całym mieszkaniu są takie same.