• Slider 8
  • Slider 7
  • Slider 9

O firmie

jesteśmy po to by spełniać marzenia…

Styldeco to nie tylko nazwa firmy, ale zespół kompetentnych ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Zespół, który tworzą projektanci, stolarze oraz montażyści pełni kreatywności i profesjonalizmu.

Tworzymy dla Państwa meble już od ponad dekady, wsłuchując się w Państwa potrzeby i oczekiwania zawsze mając na uwadze indywidualne upodobania. Każda koncepcja projektu powstaje w trosce o zadowolenie naszych potencjalnych Klientów. W pierwszej kolejności zawsze bierzemy pod uwagę ergonomię i funkcjonalność, oczywiście nie zapominając o estetyce i detalu podyktowanej gustami naszych Klientów. Przy dobrze materiałów i kolorów kierujemy się najnowszymi trendami, nie zapominając o preferencjach samych zainteresowanych. Szczegółowy wywiad i poznanie potrzeb to podstawa to stworzenia projektu idealnego mebla, a czasami nawet kompletnych wnętrz. Projektowanie to często długi proces, na który składa się koncepcja projektanta, szereg poprawek według zaleceń Inwestora, aż do osiągnięcia pełnego zadowolenia i akceptacji. Na każdym etapie projektu doradzamy, podpowiadamy i dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, oczywiście nie narzucając swojego zdania.

Kiedy pod kątem projektowym wszystko jest zaplanowane i dopięte na ostatni guzik oddajemy Państwa w ręce naszych niezawodnych fachowców. Stolarze starannie i z dbałością o każdy najmniejszy szczegół i detal przygotowują Państwa meble na naszej produkcji, a montażyści w sposób profesjonalny i rzetelny przenoszą wspólnie wypracowany projekt do wnętrz Państwa domów tym samym stawiając kropkę nad i. W ten sposób wspólną pracą spełniamy Państwa marzenia.

Kunszt i precyzja, bo z takimi określeniami spotykamy się często po zakończonym montażu, to słowa, które doskonale określają naszą pracę, a zadowolenie i dobre słowo Naszych Klientów to dla nas priorytet i najlepsza nagroda.